בר/בת מצווה

בואו לחגוג איתנו בר מצווה!

הגיע הרגע לחגוג את המעבר בין הילדות לבגרות. הילד בשיא ההכנות לקראת גיל הבגרות, הוא למד כיצד להניח תפילין ולהתעטף בציצית, למד לקרוא את העליות בפרשת בר המצווה שלו ועכשיו כל מה שנותר זה לחגוג את הרגע המרגש בבריאה מרכז אירועים להם רקורד עשיר בעריכת בר מצוות לקהלים מגוונים. בבר הבופה שלנו תוכלו להזמין את מנות הפתיחה המיוחדות שלנו שכוללות בין היתר סושי בהגשה מיוחדת, קבב טלה, טאבון, קוסקוס, מתאבנים ועוד. בכל שלב קבלת הפנים בר המשקאות שלנו פתוח לרווחת האורחים שלכם וגם אחר כך, לכל אורך האירוע.

לאחר שלב קבלת הפנים נעבור לכניסת החתן לאולם.  מערכת ההגברה המתקדמת בעלת סאונד דיגיטלי תשמיע את שיר הכניסה שאתם תבחרו יחד עם די ג'יי הבית שלנו, לו ניסיון של אלפי אירועים. התאורן שלנו יכוון את הפנסים החכמים בעלי ראשים ב-360 מעלות כלפי הילד שלכם וכל מה שנותר, זה למחוא כפיים ולקבל את חתן בר המצווה בקול תרועה.

לאורך כל הערב תוכלו לחוש את העוצמה של הריקודים ברחבת הריקודים באמצעות מערכת ההגברה המתקדמת והתאורה. לאורך האירוע יוגשו לשולחנות שלוש מנות בהגשת המלצרים האדיבים שלנו: מנה ראשונה, מנה עיקרית ומנת הקינוחים. קודם האירוע תגיעו לערב טעימות טעים במיוחד בו תוכלו להתרשם מכל המנות המוצעות.
אז אם אתם מחפשים אולם לבת מצווה במודיעין או אולם לבר מצווה במודיעין, אולמי הבריאה זה המקום עבורכם.

בואו לחגוג איתנו בת מצווה!

בת מצווה כבר ממזמן הפכה מעוד אירוע שגרתי באולם להפקה של ממש. היום כל נערת בת מצווש מקדימה את האירוע בצילומי בוק, הקלטת שיר, צילומי קליפים, עיצוב שיער, איפור ועוד אלף ואחת הכנות. אנחנו באולמי הבריאה נגרום לילדת בת המצווה להרגיש נסיכה עם עיצוב תאורה ומוזיקת רקע הקולעת לטעמה בשלב קבלת הפנים, כניסה מרשימה כמו שרק היא רוצה ומסיבת ריקודים עם מיטב הלהיטים שהחבר'ה הצעירים אוהבים.

לאורך כל הערב תוכלו לחוש את העוצמה של הריקודים ברחבת הריקודים באמצעות מערכת ההגברה המתקדמת והתאורה החכמה. לאורך האירוע יוגשו לשולחנות שלוש מנות בהגשת המלצרים האדיבים שלנו: מנה ראשונה, מנה עיקרית ומנת הקינוחים. קודם לאירוע תוזמנו לערב טעימות טעים במיוחד בו תוכלו להתרשם מכל המנות המוצעות.

אולם לבת מצווה במודיעין
אז אם גם אתם חוגגים בת מצווה או בר מצווה ואתם מחפשים אולם לבת מצווה במודיעין, אולמי הבריאה זה המקום האידיאלי, שיספק עבורכם את כל מה שתצטרכו ואפילו מעבר לזה, נסו אותנו. התקשרו עוד היום!